Reklama

Naujausi komentarai

Skaitliukas

Forumo temos

Naujausios temos
Temų nėra
Populiariausios temos
Temų nėra

Prisijungę vartotojai
Kraunama...


MCDONALD'S $100 BURGER TASTE TEST!!Spausdinti

Lietuvos šefai iš pasaulio kulinarijos olimpiados parsivežė auksą, sidabrą ir bronząSpausdinti

Blog'o naujienosKulinarijos srityje Lietuva gali didžiuotis ne tik užsieniečių pamėgtais šaltibarščiais. Nacionalinė šefų rinktinė spalio pabaigoje Erfurte, Vokietijoje visam pasauliui įrodė, kad lietuviai neatsilieka nuo pasaulinių kulinarinių tendencijų ir yra tokie pat stiprūs kaip italai ar skandinavai. 13-os geriausių šalies šefų Nacionalinė komanda į Lietuvą parvežė du bronzos medalius, Regioninė komanda parvežė auksą, o individualų rungtyje pelnytas sidabras.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/laisvalaikis/ivairenybes/lietuvos-sefai-is-pasaulio-kulinarijos-olimpiados-parsiveze-auksa-sidabra-ir-bronza-941-707153#.WB3RirlcfPc.facebook

How to make a McDonald's Big Mac at Home!Spausdinti

Maisto produktai, kurie pakels jūsų nuotaikąSpausdinti

Suvalgome nemažai: kaip galima sutaupyti?Spausdinti

Blog'o naujienos

Atlikti statistiniai tyrimai byloja, jog lietuviai didžiąją dalį gaunamų pajamų išleidžia…maistui. Tai lemia faktas, jog mūsų uždarbis, lyginant su kitomis Europos šalimis, vis dar yra ganėtinai kuklus. Gali atrodyti absurdiška., jog dirbame tam, kad pilvas būtų laimingas…Tačiau maisto poreikio patenkinimas žmogaus gyvenime yra kertinis: tik sotus žmogus pradeda rūpintis svarbesniais egzistenciniais klausimais. Ką daryti, jog maisto produktai bei gėrimai neištuštintų banko sąskaitos ar piniginės. Akcijos maistui turėtų tapti pagrindiniu “medžioklės” objektu.

Prekybos centrai, jausdami aršią konkurenciją, klientus kartais vilioja įspūdingomis akcijomis. Vienus akcijos maistui traukia kaip bites medus, kiti kuria sąmokslo teorijas, ieškodami paslėptos apgaulės ir šaiposi iš masinės prekybos centrų apgulties. Kaip bebūtų, abejingų nelieka. Visgi idealiausia racionalus mąstymas, kai lentynos šluojamos ne aklai, tačiau įvertinus realių produktų poreikį.

"Skaityti toliau" pateikiami patarimai protingam” apsipirkinėjimui.
302,043 unikalūs lankytojai