Reklama

Naujausi komentarai

Skaitliukas

Forumo temos

Naujausios temos
Temų nėra
Populiariausios temos
Temų nėra

Prisijungę vartotojai
Kraunama...


Suvalgome nemažai: kaip galima sutaupyti?Spausdinti

Blog'o naujienos

Atlikti statistiniai tyrimai byloja, jog lietuviai didžiąją dalį gaunamų pajamų išleidžia…maistui. Tai lemia faktas, jog mūsų uždarbis, lyginant su kitomis Europos šalimis, vis dar yra ganėtinai kuklus. Gali atrodyti absurdiška., jog dirbame tam, kad pilvas būtų laimingas…Tačiau maisto poreikio patenkinimas žmogaus gyvenime yra kertinis: tik sotus žmogus pradeda rūpintis svarbesniais egzistenciniais klausimais. Ką daryti, jog maisto produktai bei gėrimai neištuštintų banko sąskaitos ar piniginės. Akcijos maistui turėtų tapti pagrindiniu “medžioklės” objektu.

Prekybos centrai, jausdami aršią konkurenciją, klientus kartais vilioja įspūdingomis akcijomis. Vienus akcijos maistui traukia kaip bites medus, kiti kuria sąmokslo teorijas, ieškodami paslėptos apgaulės ir šaiposi iš masinės prekybos centrų apgulties. Kaip bebūtų, abejingų nelieka. Visgi idealiausia racionalus mąstymas, kai lentynos šluojamos ne aklai, tačiau įvertinus realių produktų poreikį.

"Skaityti toliau" pateikiami patarimai protingam” apsipirkinėjimui.

Jaunystės ir sveikatos paslaptys Japonijos virtuvėjeSpausdinti

MitybaKiekvienas svajojame gyventi kaip įmanoma ilgiau ir prasmingiau – tam reikalinga puiki sveikata, kad ir senatvėje galėtume jaustis žvalūs ir turėtume pakankamai jėgų įgyvendinti likusius tikslus. Vienas pagrindinių būdų pasiekti tokius rezultatus – subalansuotai maitintis.

Tuo remiasi ir Japonijos virtuvė – čia nerasite daug riebių, skrandį apsunkinančių patiekalų, tad ir rezultatai puikiai matosi – su problema, kaip numesti svorio susiduria vos vienas kitas žmogus, kadangi tokios bėdos kaip antsvoris praktiškai neegzistuoja, o vidutiniškai kiekvienas Japonijos gyventojas gali džiaugtis gyvenimu maždaug 80 metų. Tad kur slypi Japonijos virtuvės paslaptis?

Paskelbti geriausi Lietuvos restoranaiSpausdinti

Blog'o naujienosMB Gero maisto akademija (GMA) paskelbė 30-ies geriausių restoranų Lietuvoje sąrašą. Daugiausiai Akademijos narių balsų surinko Vilniuje veikiantis restoranas „Stebuklai“, bent šeši pirmojo dešimtuko restoranai priklauso jų savininkams – virtuvės meistrams.

„Staigmenos“ kavinėse, kurios verčia žiaugčiotiSpausdinti

Blog'o naujienosKavinėse ir restoranuose vis dar gausu pažeidimų, kurie klientus priverčia žiaugčioti. Jie fiksuojami jau pusantrų metų „Facebook“ veikiančioje grupėje „Geriausi Lietuvos restoranai“.
Jos įkūrėjas nesitikėjo, kad jo idėja sulauks tokio ažiotažo, todėl ketina nenustoti ir dar aktyviau viešinti tai, kuo klientai maitinami.

KAIP KOLOS GĖRIMAS PADEDA ĮVEIKTI AMARUSSpausdinti

FaktaiSulig pirmuoju vasaros mėnesiu mūsų soduose ir daržuose pradeda pamažu įsigalėti amarai. Vieni sodininkai ir daržininkai lekia į parduotuves pirkti priemonių nuo kenkėjų, kiti pradeda rodyti fokusus su įvairiais biologiniais ingredientais.

278,434 unikalūs lankytojai